פורום
ניווט בפורום

מידות לשיניים קדמיות לסת עליונה

ציטוט

שלום, ברשותך הייתי מבקש לשאול לגבי מידות עם סורק לשיניים זמניות בשש שיניים קדמיות משן 13 עד 23 לסת עליונה 1)מתי צריכים לקחת את המידות עם הסורק לפני ההשחזה או אחרי? אני שואל כיון שלי זה מאוד חשוב שזה יהיה לפני השחזה כדי לא להיכנס למצב של אלחזור ואת שנעשה אין להשיב. 2)שן 12 יש חשיפת שורש עקב כתר ישן שנפל יחד עם השן עצמה, שן 21 עברה טיפול שורש מבנה מיידי וכתר זמני נכון לעכשיו, יתר 4 השיניים הסמוכות חזקות ובריאות לחלוטין גם על סמך צילומים. במצב הזה מהיא ההצעה לעשות, כתרים זמניים וקבועים לכל שן בניפרד, או גשר? אבקש את דעתך המקצועית בנושא בהקדם האפשרי. הרבה הרבה תודה.

ציטוט

אפשר בהחלט לבצע סריקה תלת מימדית ולשלוח למעבדה, ואף לבחון ביחד איתם אפשרויות שונות דרך המחשב ותוכנות תלת מימדיות לביצוע השיקום הזמני בהתחשב בשינויים המבוקשים (למשל סימולציות לשינוי הצורה / המראה) של המשנן "החדש". אפשר כמובן גם לשתף את המטופל בהדמיות ולאפשר בחירה אם יש. בכל מקרה ברגע שמאשרים את התיכנון הדיגיטלי המעבדה תייצר את הנ"ל, והעבודה תחכה במרפאה - ורק אז יבוצע הטיפול .

לגבי 21 - לא אוכל לענות. הרופא המשקם חייב להחליט אם יש פרוגנוזה טובה לשרוד בפני עצמה כבודדת, או שלדעתו היא חלשה מדי ויהיה כדאי לחבר את הכתרים

ציטוט

שלום ד"ר גיא, ברשותך הייתי מבקש לשאול לאחר לקיחת מידות עם סורק דיגיטלי לכתרים זמניים, או גשר זמני, האם קיימת האפשרות גם של ביצוע הכנת הכתרים הזמניים או הגשר הזמני, במחרטה שמבצעת חריטה דיגיטלית? אודה לפירוט תשובתך בהקדם. תודה.

ציטוט

שלום ד"ר וולפין, ברשותך הייתי מבקש לשאול אחרי לקיחת מידות עם סורק דיגיטלי לכתרים זמניים, או גשר זמני, האם קיימת גם האפשרות של ביצוע הכנת הכתרים הזמניים או הגשר הזמני, במחרטה שמבצעת חריטה דיגיטלית ממוחשבת במעבדה או במרפאה? אודה לפירוט תשובתך בהקדם. תודה.

התחברות

בודק...