פורום
ניווט בפורום

שטף דם בלחי הפנימית

ציטוט

שלום רב. לפני כחודש וחצי נשבר לי קיר פנימי של שן טוחנת בלסת העליונה.
לאחר שהשן נשברה, רופא השיניים שלי עשה מבנה לכתר, שייף את השן כהכנה לכתר.
השלב הבא היה ניתוח להארכת כותרת (לפני חודש). כעת אני עדיין עם כתר זמני ובמעקב של רופא השיניים והתאמת הכתר.

ראיתי שיש לי בלחי הפנימית קרוב מאוד לאיזור שבו עברתי את כל הטיפולים סימן שחור על הלחי , הוא נראה כמו שטף דם.
זה גם מה שרופא השיניים אמר (זה במעקב) לא שמתי לב לסימן הזה לפני כל הטיפולים, אז יכול להיות שהוא היה שם גם לפניכן...

האם שטף הדם יכול להיווצר מכל הטיפולים שעברתי לאחרונה? בכל טיפול כזה אני מקבלת 2-3 זריקות הרדמה באותו איזור,כי הפה שלי לא נרדם. בקלות.

אם לא לאיזה רופא עלי ללכת?

תודה רבה.

ציטוט

שלום, לסימן הזה צריכה להיות התיחחסות מצד רופא השיניים ומעקב - בהחלט ייתכן שאלו סימנים של שטפי דם מקומיים בגלל ההזרקות, אך רק הרופא האישי שביצע יכול לשים לב אם זה משהו חדש שגם הולך ונעלם או משהו אחר. יתכן במיוחד אם יש רקע רפואי שבו את נוטלת מדללי דם מסוגים שונים, אגב, אבל לא מחייב. במידה והרופא חושד שיש כאן משהו חריג, הוא יסכם את המעקב ויפנה לייעוץ בהתאם (למשל כירורג פה ולסת או מומחה לרפואת הפה)

ציטוט

שלום, לסימן הזה צריכה להיות התייחסות מצד רופא השיניים ומעקב - בהחלט ייתכן שאלו סימנים של שטפי דם מקומיים בגלל ההזרקות, אך רק הרופא האישי שביצע יכול לשים לב אם זה משהו חדש שגם הולך ונעלם או משהו אחר. יתכן במיוחד אם יש רקע רפואי שבו את נוטלת מדללי דם מסוגים שונים, אגב, אבל לא מחייב. במידה והרופא חושד שיש כאן משהו חריג, הוא יסכם את המעקב ויפנה לייעוץ בהתאם (למשל כירורג פה ולסת או מומחה לרפואת הפה)

התחברות

בודק...