איגודים מקצועיים

שיקום הפה

שיקום הפה הוא יותר ממקצוע – זוהי דרך חיים!

רופאי שיניים הבוחרים להקדיש את האנרגיות המקצועיות שלהם בתחום נבחר של רפואת השיניים עושים התחייבות מרצון ויותר חשוב הקרבה מרצון. שנים של הכשרה מעבר לשנים שהוקדשו ללמודי רפואת השיניים משמעותן השקעה בקריירה מקצועית.ההתמחות בשיקום הפה היא הקרבה אישית ופיננסית והצעד הראשון בהגדרה מחדש של האישיות, משמעותה דחית הכנסות ורמת חיים שעות ארוכות של לימודים תרגול פרוצדורת קליניות וחקירת הספרות המקצועית לעומק. התוצאה המשמעותית ביותר של ההכשרה בשיקום הפה היא ההשפעה על הזהות העצמית של המומחה, לאלו שנמשכו לתחום שיקום הפה משום שהייתה להם נטייה למצוינות ההתמחות מחזקת את אישיותם והם הופכים לגרסה משופרת של מה שהיו קודם לכן. ואילו אלו שהשאיפה למצוינות חדשה להם, עוברים שינוי מחשבתי ולומדים דרך חדשה של שאיפה לסטנדרטים גבוהים.

שיקום הפה ייחודי בהשוואה להתמחויות האחרות מסיבות רבות. אחת מהן היא רמת הדיוק בעבודה של המומחה בשיקום הפה המתורגל לרמת דיוק של מיקרונים בודדים (בהתאמת כתרים ,בהחדרת שתלים וביצירת סגר תקין). למומחה לשיקום הפה היכולת לבקר פרוצדורת דנטאליות רבות מה שמאפשר לו לקבוע סטנדרטים אבסולוטיים למצוינות.סיבה נוספת המייחדת את המומחה בשיקום הפה היא הידע  הרב-תחומי המעמיק הנחוץ לשם קבלת החלטות טיפוליות שונות וקביעת תוכנית-הטיפול המתאימה ביותר למתרפא.
השאיפה למצוינות, המאפיינת את המומחה בשיקום הפה, היא טכניקה לשמירת רמת טיפול גבוהה העוזרת לשמור על ההתלהבות והמחויבות לשפר כל הזמן את כישוריו, כדי להעניק את הטיפול הטוב ביותר למתרפא.
 
שיקום הפה הוא יותר ממקצוע-זוהי דרך חיים. לאלו המוכנים להקדיש את חייהם, האפשרויות המקצועיות והאישיות חסרות גבולות ומספקות מאד.

בעלי תפקידים:

ד”ר נחום סאמט – יו”ר
ד”ר מיכל שטיינקלר דקל – גזברית   
ד”ר אשר זברובסקי – מזכיר 

דמי חבר שנתיים

600 ₪ | 300 ₪ מתמחה

לרישום לאיגוד אנא צרו קשר עם איציק דואניס בטלפון 03-6283703
בקרוב תפתח הרשמה דיגיטלית

התחברות

בודק...