חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

שיקום הפה

שיקום הפה הוא יותר ממקצוע - זוהי דרך חיים!

רופאי שיניים הבוחרים להקדיש את האנרגיות המקצועיות שלהם בתחום נבחר של רפואת השיניים עושים התחייבות מרצון ויותר חשוב הקרבה מרצון. שנים של הכשרה מעבר לשנים שהוקדשו ללמודי רפואת השיניים משמעותן השקעה בקריירה מקצועית.ההתמחות בשיקום הפה היא הקרבה אישית ופיננסית והצעד הראשון בהגדרה מחדש של האישיות, משמעותה דחית הכנסות ורמת חיים שעות ארוכות של לימודים תרגול פרוצדורת קליניות וחקירת הספרות המקצועית לעומק. התוצאה המשמעותית ביותר של ההכשרה בשיקום הפה היא ההשפעה על הזהות העצמית של המומחה, לאלו שנמשכו לתחום שיקום הפה משום שהייתה להם נטייה למצוינות ההתמחות מחזקת את אישיותם והם הופכים לגרסה משופרת של מה שהיו קודם לכן. ואילו אלו שהשאיפה למצוינות חדשה להם, עוברים שינוי מחשבתי ולומדים דרך חדשה של שאיפה לסטנדרטים גבוהים.


 
שיקום הפה ייחודי בהשוואה להתמחויות האחרות מסיבות רבות. אחת מהן היא רמת הדיוק בעבודה של המומחה בשיקום הפה המתורגל לרמת דיוק של מיקרונים בודדים (בהתאמת כתרים ,בהחדרת שתלים וביצירת סגר תקין). למומחה לשיקום הפה היכולת לבקר פרוצדורת דנטאליות רבות מה שמאפשר לו לקבוע סטנדרטים אבסולוטיים למצוינות.סיבה נוספת המייחדת את המומחה בשיקום הפה היא הידע  הרב-תחומי המעמיק הנחוץ לשם קבלת החלטות טיפוליות שונות וקביעת תוכנית-הטיפול המתאימה ביותר למתרפא.
השאיפה למצוינות, המאפיינת את המומחה בשיקום הפה, היא טכניקה לשמירת רמת טיפול גבוהה העוזרת לשמור על ההתלהבות והמחויבות לשפר כל הזמן את כישוריו, כדי להעניק את הטיפול הטוב ביותר למתרפא.

 
שיקום הפה הוא יותר ממקצוע-זוהי דרך חיים. לאלו המוכנים להקדיש את חייהם, האפשרויות המקצועיות והאישיות חסרות גבולות ומספקות מאד.

 
בעלי תפקידים:

ד''ר יוסי גלייטמן  - יושב ראש
ד''ר גיל אספרנה- מזכיר
ד''ר מיכל שטיינקלר דקל - גזבר     
ד''ר נחום סאמט - עורך העיתון "נקודת מגע"
ד''ר אשר זברובסקי - מנהל אתר האיגוד ומדיות חברתיות
ד''ר ארבל שרן - יושב ראש יוצא


לפרטים ניתן לפנות למזכירת האיגודים המקצועיים ורד גרינפלד, במשרדי ההסתדרות לרפואת שיניים.

כיכר צינה 9 (כיכר דיזנגוף) תל אביב 6407501

טל': 03-6283712 פקס: 03-5283214

אתר איגוד שיקום הפה: www.dental.org.il

                  

 

חזרה לרשימת האיגודים

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite