חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

טיפולי שיניים

טיפולי שיניים

 

בכל שנה מבוצעים כ 4.5 מיליון טיפולי שיניים מכל הסוגים בכל רחבי ישראל. סך הטיפולים הללו כולל טיפולי שיניים בחולון, טיפולי שיניים בצפון הארץ, טיפולי שיניים בכפר סבא, ובכל ישוב וישוב בישראל, בין אם מדובר בקיבוץ או מושב מבודד בו מופעלת קליניקה פרטית של אחד מתושבי הישוב, ובין אם מדובר במרפאות גדולות הפועלות במטרופולינים כמו תל אביב, ירושלים או חיפה. מן הסתם, היקף הטיפולים המסופקים בתל אביב הוא גבוה עשרות ומאות מונים לעומת היקף טיפולי שיניים ביהוד למשל, והיקף זה נקבע בהתאם להיקף האוכלוסייה המתגוררת בעיר, והיקף האוכלוסיה שהעיר מספקת לה שירותים, אף אם אינה מתגוררת בתחומי העיר עצמה.

מרכזי אוכלוסין המספקים שירותי רפואת שיניים לישובים סמוכים
אדם המתגורר במרכז הארץ יכול ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות מתוכן הוא יכול לבחור, לרבות בחירת רופאי שיניים המתמחים בתחומי הטיפול להם זקוק אותו אדם, שיכול לקבל טיפולי שיניים בחולון, או טיפולי שיניים ביהוד אם באחד מישובים אלה נמצא רופא שיניים מומחה עליו קיבל אותו אדם המלצות חמות מרופאי שיניים אחרים או מקרובי המשפחה שלו. מבחר זה של רופאי שיניים אינו עומד לרשות אנשים המתגוררים בישובים מבודדים יחסית, או בפריפריה, וכך למשל אנשים המתגוררים ברמת הגולן זוכים לטיפול בערים כמו קריית שמונה או טבריה, ואנשים המתגוררים במושבי הערבה למשל, מקבלים את שירותי הטיפול מרופאי שיניים בבאר שבע.

לכל אזרח, רמת רפואת שיניים זהה
באותה מידה, גם אנשים המתגוררים במושבים ובקיבוצים של אזור השרון יכולים לבחור בין קבלת טיפולי שיניים בכפר סבא, או טיפולי שיניים ברעננה, נתניה או חדרה. הדבר החשוב להבין הוא, שכל אזרח בישראל זכאי לקבל כל סוג טיפול שיניים לו הוא זקוק, גם אם זה אומר לנסוע לעיר קרובה. פרישת שירותי רפואת השיניים היא פועל יוצא של מרכזי אוכלוסין ופרישת ישובים עירוניים המספקים את כלל השירותים, ולא רק שירותי רפואת שיניים, לכל הישובים הסובבים אותם. בכל מקרה, לכל אזרח ישנה נגישות גבוהה לכל רופא שיניים בכל תחום של התמחות, ולכל אזרח ישנה גם את האפשרות לבחור את הרופא המתאים לו ביותר על סמך המלצות ומוניטין.

 

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite