חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

פורום רפואת שיניים
תשובה

אני חושב שכאשר יש רקע רפואי כמו שתיארת ייתכנו בעיות שמסבכות את תוכנית הטיפול, שלא כל רופא יכול להתמודד איתן או לצפות אותן.

על כן כדאי לבצע קודם כל בחירה של רופאים מאוד איכותיים ומקצועיים, אפשר וכדאי גם להתייעץ עם מומחה לרפואת הפה במקביל לרופא האישי, ולבדוק מה המצב הרפואי הכללי לפני שמתחילים.

לעצם העניין, יש שיטות שונות ואסכולות שונות, ובהחלט ייתכן שרופא א' יחשוב לטפל בצורה אחת, ורופא ב' יחשוב אחרת, מה גם שלכל מצב ייתכנו פתרונות שונים.

למשל, אם יש בעייה רפואית שבעקבותיה לא מומלץ לבצע טיפולים כירורגיים, יתכן ויש לחשוב על טיפולי שורש וגשרים. או לפחות שמומחה לכירורגיה יבצע את הכירורגיה (ולשקול אם יש לבצע זאת בבי"ח).

כמו כן יש לקבל מידע לגבי החומרים, זמן הטיפול, פרוגנוזה, סיבוכים אפשריים, יתרונות וחסרונות של תוכנית א' מול תוכנית ב' וכולי.

לגבי אחריות - מושג בעייתי...  האם האחריות היא על כתר שנשבר. ומהעם שתל שלא נקלט? ובאילו תנאים אחריות מתנהלת? וכולי. אני מאוד מסתייג מהבטחות על הנייר. רופא לא יכול להבטיח 100% הצלחה בשום טיפול רפואי ובשום נושא ברפואה, ולא רק ברפואת שיניים. זה לא מוצר חשמלי או רכב.

הודעה חדשה
נושא ההודעה:
תוכן ההודעה:
תמונה:
גודל קובץ מקסימלי 200k (גודל תמונה משוער 800x600)
Capcha

נא הזן את הקוד בתמונה

CAPTCHA Image [ שנה תמונה ]

שלח

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite