חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

פורום רפואת שיניים
תשובה

יש המון דברים שרשמת שמאוד מפריעים לי כרופא וכאדם, ואת עושה המון טעויות. אני מניח שהרוב המוחלט הוא מהחרדה הגדולה שלך ובמקביל גם חוסר הנה וחוסר מודעות, ולדעתי בכלל הפתרון שלך הוא למצוא רופא עדין וסבלני שיעביר אותך ממצב של חרדה בלתי נשלטת למצב של נינוחות יחסית, ומקסימום פחד נורמלי שאת יכולה לשלוט בו. עצות שונות לכך רשמתי כאן:

פחד מטיפולי שיניים - דנטופוביה / דנטלפוביה: כיצד להתמודד עם חרדה דנטלית?

ראשית, אין לקחת בשום אופן אנטיביוטיקה ללא הצדקה רפואית ומרשם רופא. יש חשש לא רק לתגובה אלרגית, אלא גם להיווצרות זני חיידקים עמידים לאנטביוטיקה בגופך, וזו סכנה בריאותית. מה גם שאנטיבוטיקה לא תרפא שום דבר אם מוקד הזיהום נותר בתוך הגוף

שנית, אם כ-25 שנים לא טיפלת ולא נבדקת, ייתכנו בעיות רבות שמצטברות - אולי חורים בשיניים? אולי בעיות חניכיים? אין לדעת. שום בעייה לא תפתר מעצמה.

לגבי תנוחה על הכסא - ייתכן ובשינויי תנוחה בהדרגה תוכלו למצוא זווית שבה רופא יוכל לטפל בך. במצב של ישיבה ב90 מעלות לא תצליחו.

לגבי הרדמות כלליות - יש בהחלט מרפאות פרטיות שערוכות לכך, או לאפשרות פשוטה יותר וזולה ובטוחה בהרבה - גז צחוק, ואולי סדציה / היפנוזה.

לגבי ההמשך - כך או כך אם תטפלי בבעיות כרגע, יהיה חכם ובריא וקל (וזול) הרבה יותר לעתיד אם תגיעי לטיפולים משמרים ומונעים כל מספר חודשים מאשר לבוא בחרדות נוראיות כל מספר שנים.

בהצלחה 

הודעה חדשה
נושא ההודעה:
תוכן ההודעה:
תמונה:
גודל קובץ מקסימלי 200k (גודל תמונה משוער 800x600)
Capcha

נא הזן את הקוד בתמונה

CAPTCHA Image [ שנה תמונה ]

שלח

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite