חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

פורום רפואת שיניים
תשובה

לגבי רופא טוב - כדאי לבקש המלצות מחברים, שכנים, משפחה וכולי, או לפחות לקרוא המלצוחת על רופאים שונים באתרי אינטרנט שאינם תלויים במימון של הרופא (!), כדי לדעת מה מטופלים שונים חשבו על הרופא/הטיפולים. לדעתי כדאי תמיד להתייחס בזהירות לפרסומות ממומנות שמבטיחות ניסים ונפלאות. חשוב לקבוע פגישה עם הרופא, לשאול, לבקש דוגמאות, להבין את התהליך, להתרשם מהסבלנות והיחס של הרופא והצוות, ניקיון המרפאה, הקפדה על נהלי הקורונה וכולי.

לגבי החומר - זירקוניה מונוליטית הינה חומר נפלא לדעתי, אבל יש כמה חברות שמשווקות כתרים מסוג זה - לעומת רופאים שמזמינים גם ממעבדות בחו"ל. וגם כאן, יש מעדות נפלאות בארץ ויש מעבדות נפלאות בחו"ל, בדיוק כמו שיש מעבדות גרועות בארץ ומעבדות גרועות בחו"ל. על כן אם חשוב לך לדעתי בדיוק מה החומר, איזו חברה מייצרת, איזו ארץ מייצרת וכולי - כדאי לברר לפני כן. 

עלויות - משתנה ממרפאה למרפאה, ומרופא לרופא. וגם לפי איזור מגורים. לפי מחיר אי אפשר לקבוע מקצועיות. לא אנקוב במחירים ממוצעים באינטרנט, כי אין מחיר מוסכם ואחיד בין כל המרפאות הפרטיות בארץ (בדיוק כמו שאין מחיר קבוע למסעדות שונות, אבל ברור שסטייק טוב יעלה יותר משאוורמה טובה, שתעלה יותר מנקניק בפיתה, לדוגמא). 

טכנולוגיה - יש מרפאות שבהן יש סורק תלת מימדי. אם זה חשוב לך - כדאי לבדוק לפני כן.

 

 

הודעה חדשה
נושא ההודעה:
תוכן ההודעה:
תמונה:
גודל קובץ מקסימלי 200k (גודל תמונה משוער 800x600)
Capcha

נא הזן את הקוד בתמונה

CAPTCHA Image [ שנה תמונה ]

שלח

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite