חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

פורום רפואת שיניים
תשובה

ראשית לא אוכל לדעת מה לייעץ ואף רופא מקצועי לא יתן איבחון ותוכנית טיפול רק על סמך התיאור הזה באינטרנט. יש צורך בבדיקה מקצועית אישית, גם בתוך הפה וגם במקביל לצילומי רנטגן שונים. על כן או לבקש הסברים נוספים מהרופא שבדק אותך ותשובות לשאלותייך הרבות, או לגשת לבדיקה נוספת אצל רופא שני ולשמוע את דעתו, כמובן כולל הסברים ותשובות.

שנית, כמה הערות לגבי משפטים שרשמת:

- "מנעו ממני את הרצון ללכת להבדק ולעשות משהו"  - אף אחד לא רוצה בעיות רפואיות, אבל כאשר יש, כדאי מאוד לטפל בהן בהקדם, לפני שהמצב מחמיר (כמו שקרה לך). וזה מתבטא כמובן גם בכאבים ובדלקת החריפה שלך, וגם בטיפולים לא נעימים במיוחד, לעומת לבצע סתימות כאשר עוד היה אפשר לבצען. וכמובן גם מתבטא במחיר וגם בחששות.

ועל כן גם לאחר טיפולים אלו - כדאי להקפיד על טיפול עם השיננית לפחות פעמיים בשנה, ועל בדיקה עם הרופא האישי לפחות פעם בשנה, וקבלת הנחיות מפורטות כיצד לצחצח בבית ולשמור על היגיינה אוראלית טובה. 

- "שאציין שממנה אני לא מרגישה שום כאב כלל" - היעדר כאב לא אומר שאין בעייה שמתפתחת, כמו חור בשן או דלקת חניכיים וכולי. על כן חשיבות הביקורים במרפאה בצורה מסודרת ולהימנע מהחמרת המצב כפי שרשמתי מקודם

"מקום המצאותי כרגע רחוק מישראל (ניו יורק -מפאת לימודי)" - ובמיוחד בגלל שאת לא נמצאת קרוב לישראל ולא יכולה "לקפוץ לבדיקה" או לטיפול כאן בארץ, חשוב שתמצאי רופא שיניים מקצועי והגון, כזה שלא תפחדי ממנו ברמה האישית, ותוכלי לסמוך על דעתו ועל טיפוליו, כולל שיננית כנ"ל. רצוי לקבל המלצות מחברים/מכרים/משפחה על מרפאה איכותית כזו, ואפשר גם לקבל המלצה מהשגרירות/קונסוליה על מרפאות איכותיות שבהן הדיפולמטים הישראלים מטפלים, אולי אפילו מרפאה של רופא דובר עברית, אם זה יגרום לך לתחושה נוחה יותר

 

והכי חשוב - שוב - לא לדחות ולדחות את ההחלטות ואת הטיפולים, שכן המצב עלול להחמיר עוד יותר.

מקווה שעזרתי, בהצלחה

 

הודעה חדשה
נושא ההודעה:
תוכן ההודעה:
תמונה:
גודל קובץ מקסימלי 200k (גודל תמונה משוער 800x600)
Capcha

נא הזן את הקוד בתמונה

CAPTCHA Image [ שנה תמונה ]

שלח

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite