חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

פורום רפואת שיניים
תשובה

ראשית מומחיות ברפואה חייבת להיות לאחר שמשרד הבריאות נתן תעודת מומחה ולאחר עמידה בכל המטלות והבחינות הנילוות. שנית, ייתכן ובסה"כ מדובר בבעייה טכנית, כיוון שאתרי אינטרנט אשר  מתעדכנים מדי פעם לעיתים נופלת בה טעות.לעיתים גם נופלת טעות בהקלדת שם הרופא, וזו גם טעות נפוצה. לרופא בעל תעודת מומחה צריכה להיות תעודה כזו עם מספר רישיון מומחה במקביל למספר רישיון לעסוק ברפואה/רפואת שיניים, וכדאי לברר אם יש תעודה כזו לרשום את מספר הרישיון בכדי שיהיה לך קל לברר.

בכל אופן אמליץ לרשום במדוייק את פרטי הרופא ואת מספר רישיון המומחה שלו, ולהצליב מידע ובדיקה באתר משרד הבריאות שמפרט לגבי כל רופא את תחום התמחות המוכרת:  https://practitioners.health.gov.il/Practitioners/2

לעומת זאת, הרי כדאי לדעת שרופא שמציג עצמו כמומחה ואינו מומחה זו עבירה חמורה על החוק, גם אם הפקידה הציגה אותו ככזה ולא הוא עצמו. הדברים האלו בהחלט קורים, לצערי. גם במרפאות פרטיות וגם במרפאות קופ"ח. מה גם שלעיתים משתמשים בכל מיני כינויים שיטעו במכוון את המטופלים. על כן אם זה המקרה, אזי בוודאי שיש להתרחק מרופא כזה ולהגיש תלונה בהתאם, למשל למשרד הבריאות.

הודעה חדשה
נושא ההודעה:
תוכן ההודעה:
תמונה:
גודל קובץ מקסימלי 200k (גודל תמונה משוער 800x600)
Capcha

נא הזן את הקוד בתמונה

CAPTCHA Image [ שנה תמונה ]

שלח

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite