חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

רפואת שיניים

רפואת שיניים

העולם של רפואת השיניים נחלק ל-6 קבוצות מרכזיות:
 

  1. רפואת שיניים לילדים
  2. אנדודונטיה – תחום העוסק במחלות שורש השן
  3. פריודונטיה – תחום העוסק בניתוחי ומחלות חניכיים
  4. רפואת הפה – מחלות של חלל הפה, וטיפול בחולים בסיכון גבוה
  5. אורתודונטיה – תחום העוסק בסגירת הלסת, ובמילים פשוטות יותר ביישור שיניים
  6. כירורגיית פה ולסת – תחום העוסק בספקטרום רחב של מחלות, ניתוחים וטיפולים כירורגיים


רופא שיניים הוא איש מקצוע העוסק בתחום אחד או יותר של רפואת שיניים, ובהקשר זה כאשר אתם מחפשים מומחה רפואת שיניים בבת ים, או מומחה רפואת שיניים בירושלים, עליכם לבדוק האם אותו מומחה או אותו רופא שיניים מתמחה דווקא בתחום הרלוונטי לכם. כך למשל, אתם עשויים למצוא מומחה רפואת שיניים בירושלים המתמחה בתחום של אנדודונטיה, שהוא תחום הכולל את מרבית סוגי טיפולי השיניים המוכרים כמו סתימות וטיפולי שורש, אך אם אתם זקוקים ליישור שיניים אתם רוצים למצוא אורתודנט מוסמך שעבר הכשרה ייעודית בתחום זה.

לפנות תמיד לרופא שיניים המתמחה בתחום הרלוונטי לבעיה שלכם
ישנה חשיבות רבה לפנות לרופא שיניים המתמחה בתחום הטיפול לו אתם זקוקים, כך שאם אתם זקוקים לביצוע השתלת שיניים, חפשו רופא שיניים המתמחה בתחום זה, ואשר עליו אתם יכולים למצוא המלצות מרופאי שיניים אחרים או מקרובי משפחה, חברים ומכרים. בהקשר זה, אין שום משמעות למרחק שיהיה עליכם לעבור על מנת להגיע למומחה לו אתם זקוקים, ואם אתם מתגוררים למשל בבת ים וזקוקים למומחה בהשתלות שיניים, יהיה זה נכון מבחינתכם לנסוע גם להרצליה אם שם תוכלו למצוא מומחה רפואת שיניים בהרצליה המתמחה בתחום זה ספציפית.

לנסוע עד לאן שצריך כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר
רופא שיניים העוסק בתחום רפואת שיניים בבת ים אך מתמחה בתחום האורתודנטיה, לא יוכל לסייע לכם במקרה של השתלת שיניים, ואתם גם לא רוצים לעשות ניסויים עם השיניים והפה שלכם. לכל מומחה יש את תחום ההתמחות שלו, ועליכם למצוא את המומחה הרלוונטי לכם, וכעת כשאתם מכירים את 6 התחומים המרכזיים של רפואת שיניים, יהיה לכם גם קל יותר להבין לאיזו קטגוריה הבעיה שלכם משתייכת.

 

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite