חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

רופא שיניים

רופא שיניים

התשובה היא חד משמעית לא. אין שום קשר בין המקום בו ממוקמת הקליניקה של הרופא ובין איכות העבודה שהוא יודע לבצע. אם אתם זקוקים לטיפול שיניים, ומחפשים מקום שבו תוכלו ליהנות מטיפול מקצועי ואיכותי, אין זה משנה אם מדובר על רופא שיניים באשדוד, או רופא שיניים בתל אביב. השיקולים בבחירות המקום בו פותח כל רופא את הקליניקה שלו הם שיקולים מגוונים שאינם קשורים לרמה המקצועית שלו, וסובבים בדרך כלל סביב מקום מגוריו, הביקוש לטיפולי שיניים באותו אזור, התחרות מול קליניקות אחרות וכדומה.

הבדלים בין רופאים שונים, אינם קשורים בהכרח לאזור פעילותם
כל רופא שיניים המסיים את לימודיו האקדמיים ועובר את תקופת ההתמחות בהצלחה, הוא רופא כשיר ומקצועי המסוגל לספק את מרבית סוגי טיפולי השיניים בצורה מקצועית ואיכותית באותה מידה. יחד עם זאת, מן הסתם ישנם הבדלים מקצועיים בין רופאים שונים סביב סוגים שונים של טיפולים כמו השתלות שיניים או יישור שיניים, ובהקשר זה תמיד מומלץ לאתר רופא שיניים בעל המלצות בתחום הרלוונטי, אך בפועל אין שום משמעות לעובדה שמדובר על רופא שיניים בבאר שבע, ולא על רופא שיניים בתל אביב.

שורה של פרמטרים המשפיעים על רמת המחיר
בפנייה לרופאים בערים גדולות, אתם עשויים לפגוש רמות מחירים גבוהות יותר ולהסיק מכך שמדובר ברופאים יותר מקצועיים. בפועל, שיקולי התמחור של טיפולי השיניים קשורים לשורה של פרמטרים אותם צריך הרופא לקחת בחשבון בקביעת מחיר הטיפול, כמו למשל הארנונה אותה הוא משלם בכל חודש על הקליניקה, עלות כוח האדם המסייע לו, גודל הקליניקה והיקף התנועה בה, בסיס הלקוחות ומידת הביקוש לה זוכה הרופא וכדומה.

רמה מקצועית לחוד, ורמת מחיר לחוד
בהתאם לכך, יכול להיווצר מצב ובו רופא שיניים בבאר שבע יציג רמות מחירים גבוהות יותר מאשר רופא שיניים באשדוד בגלל שעלות הארנונה בבאר שבע גבוהה יותר, או בגלל שהאוכלוסייה הגדולה בבאר שבע מספקת לו ביקוש מספיק, אך אין בהכרח שום קשר בין רמת המחיר בפועל ובין רמת המקצועיות או איכות העבודה שאותו רופא מבצע.

 

 

 

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite