חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים

טיפולי שיניים מכל הסוגים ניתנים לכלל הציבור במספר מסגרות, וביניהן קליניקה פרטית של רופא שיניים, מרפאות שיניים המעסיקות שורה של רופאי שיניים במקום אחד, וכן גם בתי חולים וקופות חולים המציעות שירותי טיפולי שיניים עצמאיים. האם ישנו הבדל בין איכות הטיפול לו תזכו אצל רופא שיניים מול זה שתזכו בו אצל מרפאת שיניים? ובכן, ההבדל המרכזי בהקשר זה הוא מגוון ההתמחויות שממנו תוכלו ליהנות במקום אחד, כשאצל רופא שיניים תוכלו ליהנות מהתמחות ספציפית אחת של אותו רופא שיניים, התמחות שמספיקה למרבית טיפולי השיניים בדרך כלל, בעוד שמרפאה תוכלו להציע לכם שורה של התמחויות בהן מחזיקים שורה של רופאי שיניים הפעילים בה.

שורה של התמחויות זמינות במקום אחד
כך למשל, אם אתם מתגוררים בעיר אריאל וזקוקים לטיפול כולל של שיקום הפה, אתם רוצים אולי למצוא מרפאת שיניים באריאל המספקת את כל סוגי הטיפולים הרלוונטיים לכם. הדברים דומים גם כאשר מדובר על מרפאת שיניים בגבעתיים, או על מרפאת שיניים בנס ציונה, ולצורך העניין מרפאת שיניים בכל מקום אחר ובכל עיר אחרת. לעומת זאת, אם אתם זקוקים לטיפול נקודתי כמו סתימה, טיפול שורש, התקנת כתר או גשר, עקירת שיניים, טיפול חניכיים, הלבנת שיניים ואפילו יישור שיניים או השתלת שיניים, תוכלו לעבוד גם עם רופא פרטי בעל קליניקה פרטית המתמחה בתחום הטיפול לו אתם זקוקים בלבד.

נכון בכל מקרה של תכנית טיפול רחבה
בהמשך לדוגמא הנ"ל, אם תבחרו ברופא שיניים פרטי ולא מרפאת שיניים באריאל במקרה של שיקום הפה, ייתכן מאוד שתצטרכו לדלג בין מספר קליניקות של רופאי שיניים פרטיים על מנת לקבל את כל שורת הטיפולים להם אתם זקוקים, כשכל רופא מעניק לכם את הטיפול בתחום ההתמחות שלו. הדברים נכונים כאשר מדובר על שיקום הפה, או על כל מקרה אחר שבו נבנתה לכם תכנית טיפול רחבה ומגוונת, או אז אתם רוצים למצוא מרפאת שיניים בגבעתיים, או אולי מרפאת שיניים בנס ציונה המספקות לכם את מגוון השירותים להם אתם זקוקים במסגרת תכנית הטיפול שנבנתה והוגדרה עבורכם.

 

 

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite