חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

יישור שיניים

יישור שיניים

 

השירות של יישור שיניים הוא שירות הנדרש על ידי אנשים רבים, כשישנם עוד אנשים רבים אחרים שאינם טורחים לקבל את הטיפול הנדרש, על אף שהוא בהחלט יכול לשנות את איכות החיים שלהם בצורה דרמטית. יישור שיניים הוא שירות שיכול להידרש במגוון מצבים, בעיקר במצבים בהם השיניים צומחות בצורה עקומה, באופן שפוגע בצורה משמעותית גם באסתטיקה של הפה, אך גם ובעיקר באופן שגורם לכאבים, לקשיים בלעיסה ובטחינת המזון, ולשחיקה מוגברת של השיניים עד כדי שבירתן.

שירותי אורתודנטיה בכל רחבי הארץ
השירות מסופק בכל רחבי הארץ, ותוכלו לקבל שירות יישור שיניים בנתיבות, כמו גם שירות של יישור שיניים בלוד, או אם אתם גרים באזור הצפון מזרחי של ישראל, שירות יישור שיניים בטבריה. השירות מסופק על ידי אורתודנטים המתמחים בכל הנושא של סגירת הלסת. סגירת הלסת הוא תחום העומד בפני עצמו בעולם רפואת השיניים ועוסק כולו בכל הטיפולים הנדרשים על מנת להבטיח סגירה נכונה ובריאה של הלסת.

תהליך טיפול הדרגתי הכרוך בהפעלת לחץ מתון על השיניים
תהליך הטיפול עצמו הוא תהליך מדורג הנמשך חודשים ארוכים, ואף מעל לשנה. במסגרת הטיפול מופעל לחץ מתון על שיניים ספציפיות או על כלל השיניים באופן שגורם להן לשנות את האחיזה שלהן בחניכיים בצורה איטית ומדורגת. לאורך הטיפול נעשה שימוש במגוון אמצעים כמו גומיות ברמת אלסטיות משתנה, קוביות מתכת המודבקות לשיניים, גשר שיניים וכדומה, כשכל אחד מן האמצעים האלה מיועד להפעיל את הלחץ הנדרש על השיניים בהתאם לשלב הטיפול ולהתקדמותו.

קליניקות פרטיות, מרפאות שיניים או קופות החולים
לצורך קבלת טיפול יישור שיניים, בין שאתם מחפשים שירות יישור שיניים בנתיבות, בין שנדרש לכם שירות יישור שיניים בלוד, ובין שמדובר דווקא על שירות יישור שיניים בטבריה, אתם רוצים למצוא רופא שיניים המתמחה בתחום זה, ועד כמה שזה חשוב לכם, תוכלו גם לאתר אורתודנט מומלץ ובעל מוניטין, אם כי כל אורתודנט יוכל לספק לכם טיפול מיטבי ברמה מקצועית גבוהה. השירות מסופק על ידי אורתודנטים פרטיים בעלי קליניקה פרטית, כמו גם על ידי אורתודנטים הפועלים במסגרת מרפאות שיניים, וכן על ידי קופות החולים השונות המעניקות שירותי טיפולי שיניים שונים ומגוונים.

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite