חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

טיפול שיניים

טיפול שיניים

טיפול שיניים הוא עניין שכל אחד מאיתנו צריך לעבור מדי מספר שנים לפחות, ומיועד לאפשר לנו לטפל בבעיות הנוצרות בשיניים לאורך זמן, וכן לאפשר לנו לנקוט במהלכים למניעת יצירת בעיות נוספות. מידי שנה מבוצעים בישראל כ-4.5 מיליון טיפולי שיניים, ובמונחים סטטיסטיים מדובר על 60% מהציבור בישראל העובר טיפול שיניים בתדירות של לפחות אחת לשנה, אם כי בפועל מדובר על שיעור נמוך יותר של אנשים מכלל האוכלוסייה, כשאותם אנשים שכן עוברים את הטיפולים, עוברים מספר טיפולים בשנה, במסגרת תכנית הטיפולים שנבנתה להם.

קבלת טיפול ביישוב עירוני סמוך
טיפולי שיניים מוענקים כיום וזמינים כיום לכל אזרח בישראל, וכל אזרח יכול לקבל טיפול שיניים בקריית שמונה, או באילת, טיפול שיניים באור יהודה, או לצורך העניין טיפול שיניים בבני ברק, בירושלים, בחיפה ואפילו במושבים והקיבוצים הקטנים סביב ערים ויישובים גדולים יותר. זמינות שירותי טיפול שיניים תלויה בהחלט בגודל הישוב בו אתם מתגוררים, ובקירבתו של היישוב למטרופולין או ליישוב עירוני גדול. מרבית רופאי השיניים מספקים את שירותיהם ביישובים עירוניים קטנים כגדולים, ומשרתים לא רק את תושבי העיר עצמה, אלא גם את כל הישובים הסמוכים. יחד עם זאת, כיום ישנם רופאי שיניים רבים המקימים קליניקות פרטיות בישוב בו הם גרים, גם אם מדובר במושב קטן ומבודד.

וודאו שאתם בוחרים ברופא המתמחה בתחום הטיפול הרלוונטי
אחרי שאמרנו את זה, אם אתם גרים ביישוב קטן ומחפשים שירות טיפולי שיניים הדורש התמחות ספציפית, אתם רוצים למצוא את הרופא המומחה ביישוב הגדול השכן לכם. אם אתם מתגוררים באחד מקיבוצי רמת הגולן, תוכלו לקבל טיפול שיניים בקריית שמונה. אם אתם מתגוררים באחד מיישובי השרון הדרום מזרחי, תוכלו לקבל טיפול שיניים באור יהודה, ואם אתם מתגוררים באזור המרכז, תוכלו לקבל טיפול שיניים בבני ברק, תל אביב, גבעתיים, רמת גן או כל יישוב עירוני אחר באזור גוש דן והמרכז. מה שחשוב הוא לוודא שאתם מקבלים את הטיפול אצל רופא המתמחה בתחום הטיפול לו אתם זקוקים, ושאתם פונים לרופא שאתם סומכים עליו, ויכולים לקבל עליו המלצות ראויות.

 

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite