חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

השתלות שיניים

השתלות שיניים

השתלות שיניים הוא אחד מתחומי ההתמחות המבוקשים ביותר כיום, וזאת לאור האפשרויות החדשות שמציעה פרקטיקה זו לאנשים הסובלים מחסר בשיניים, בין שמדובר בחסר של שן אחת בודדת, ובין שמדובר בחסר של שורת שיניים, או של כל שיני הלסת. מן הסתם, אתם יכולים להיות רגועים מפני מצב בו רופא שיניים שאינו מתמחה בתחום זה, יציע לכם לקבל את הטיפול אצלו, שהרי כל רופא שיניים עוסק אך ורק בתחומי ההתמחות שלו, ואינו מבצע טיפולים שהוא אינו יודע כיצד לבצע אותם, או כיצד לבצע אותם בצורה הטובה ביותר. בהיבט זה, אם אתם מתגוררים באזור השרון, תוכלו לפנות לרופא שיניים המתמחה בתחום של השתלות שיניים בהוד השרון, או השתלות שיניים בנתניה, ואותו הדבר אם אתם מתגוררים בירושלים אז יהיה עליכם למצוא רופא מומחה בתחום של השתלות שיניים בירושלים.

הליך הדורש התמחות מקצועית וזמן הסתגלות של הגוף לשתל
התחום של השתלות שיניים הוא תחום המשלב פעולות כירורגיות ופעולות מבניות בפה. במסגרת התהליך מתבצעת השתלה של שתל אחד או יותר ישירות אל עצם הלסת, ובמידה ולא קיימת מסת עצם מתאימה, יש צורך בביצוע השתלת עצם קודם לכן, הליך כירורגי הדורש התמחות בפני עצמה, וגם כרוך בהארכת הטיפול הכולל במספר חודשים נוספים. השתל עצמו הוא בורג קטן אותו מבריגים אל תוך הלסת מצד אחד, ועליו מתקינים את השן המלאכותית או הכתר מן הצד השני. סך כל התהליך כולל תחומי התמחויות כמו כירורגיית פה ולסת, כתרים, יישור שיניים ועוד, ודורש ידע מקצועי נרחב בכל הפעולות הרלוונטיות לתהליך.

ביצוע ההליך על ידי רופאים המתמחים בתחום זה
כאמור, השתלות שיניים הוא תחום התמחות בפני עצמו, ותמיד יבוצע על ידי מומחה השתלות שיניים בירושלים, או בכל עיר או יישוב אחרים כמו השתלות שיניים בהוד השרון, או לצורך העניין השתלות שיניים בנתניה. התהליך צפוי להימשך חודשים ארוכים על אף שאת הטיפולים עצמם אפשר לבצע במספר מצומצם של מפגשי טיפול, כשמרבית הזמן נדרש לצורך קליטת השתל על ידי הגוף על כל הכרוך בכך.

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite