חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

אורתודנט

אורתודנט

אורתודנטיה היא תחום ברפואת שיניים העוסק בסגירת הלסת קרי, באופן מתיישרות השיניים זו מול זו כאשר אנו סוגרים את הלסת. אנשים רבים עשויים לסבול ממצבים שונים המפריעים להם לסגור את הלסת בצורה נוחה וטבעית, בין בגלל שן הבולטת מעל פני יתר השיניים, שיניים שאינן מיושרות עם יתר השיניים באופן שלא מאפשר סגירה נורמלית של הלסת וכדומה. מצב כזה הנמשך לאורך זמן עלול להוביל למגוון מצבים כמו נשיכה כרונית של הלשון או פנים הלחי, עיוות הלסת, כאבי שיניים ופרק הלסת, שחיקה של שיניים ושבירתן ועוד. אם אתם סובלים ממצב דומה, אתם רוצים למצוא רופא המתמחה בתחום האורתודנטיה, כך שאם אתם מתגוררים באזור המרכז תוכלו לקבל טיפול אצל אורתודנט בגבעת שמואל, בתל אביב, או אצל אורתודנט בראש העין, ואם אתם גרים באזור הצפון תוכלו למצוא אורתודנט בעפולה, בטבריה, בקריית שמונה או במקום אחר הקרוב אליכם.

שירות המסופק על ידי רופאים פרטיים, מרפאות וקופות החולים
תחום האורתודנטיה הוא תחום הדורש התמחות ספציפית, ומסופק על ידי רופאים ייעודיים העוסקים בתחום. במידה ואתם זקוקים לשירות של יישור שיניים, או כל טיפול הקשור לאופן סגירת הלסת שלכם, רופא שיניים רגיל לא יוכל לסייע לכם, ויהיה עליכם לפנות לאורתודנט. כיום, מאפשרת לכם פרישת רופאי השיניים בישראל ליהנות משירותי אורתודנט בכל חלקי הארץ, בין שאתם מתגוררים במרכזי ערים גדולות ובין שאתם מתגוררים בישובי הפריפריה, מושבים או קיבוצים. שירות זה מסופק על ידי אורתודנטים פרטיים, מרפאות שיניים המספקות שירות זה כחלק ממכלול טיפולי השיניים המסופקים, וכן על ידי קופות החולים השונות.

זמינות גבוהה של השירות עבור כל אזרח במדינת ישראל
אנשים רבים נוטים להעדיף רופאי שיניים עליהם הם מקבלים המלצות מחברים ובני משפחה, גם אם הדבר אומר שיהיה עליהם לנסוע זמן רב ולגמוע מרחק רב כדי להגיע אל אותו רופא. אין בכך שום פסול כמובן, אך מן הראוי לדעת שכל אזרח יכול למצוא איש מקצוע המתמחה בתחום האורתודנטיה במקום מגוריו, בין שמדובר על אורתודנט בגבעת שמואל או אורתודנט בראש העין, ובין שמדובר על אורתודנט בעפולה, בבאר שבע, באילת, או בנתניה.

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite