בחירות


חברות וחברים נכבדים

בניגוד להשמצות ודברי הבל חסרי כל בסיס, המועלים ע"י אנשים מסוימים במדיום האינטרנטי,
מן הראוי להבהיר:

  1. הבחירות הקרובות, שתתקיימנה במחוז ת"א והמרכז של הר"ש, וכן הבחירות שתתקיימנה לאחר מכן בשתי מחוזותיה האחרים של הר"ש, לצורך בחירת הצירים לוועידה הארצית של הר"ש וממלאי מקומם, תהיינה דמוקרטיות, ישירות  ושוויוניות. ותתנהלנה בהתאם לתקנון הר"ש ובהתאם לנוהל הבחירות אשר גובש ואושר ע"י רשם העמותות.
  2. הודעה לגבי כינוסה של אסיפת החברים במחוז ת"א והמרכז ב- 21.6.2019 הכוללת את מיקומה, מועד כינוסה, שעתה וסדר יומה, לצורך בחירת צירי הוועידה הארצית וממלאי מקומם, נשלחה במועדה לכל החברים הרשומים באותו המחוז בדואר ישראל ופורסמה במקביל באתר האינטרנט של הר"ש, בניוזלטר וכן באמצעי מדיה אחרים. באותה הודעה הובאה גם לידיעת כל מי שרואה עצמו כשיר לכך בהתאם לתקנון הר"ש, מבין חברי המחוז, הזכות להגשת מועמדות עד 31.5.2019 כדי להיבחר כציר בוועידה הארצית או כממלא מקום, והדרך לעשות כן.
  3. במקביל, נשלחה גם הודעה על כינוסה של אסיפת החברים הנ"ל לכל חברי הר"ש, לידיעתם.
  4. כמו כן נשלחה הודעה לכל חברי הר"ש על מינויים של שלושה חברים ידועים ומכובדים כחברי וועדת הבחירות הארצית וכן של שניים נוספים כממלאי מקומם (שמותיהם פורטו בהודעה) וזאת לצורך ניהול הבחירות בהר"ש והפיקוח עליהן, הכל בהתאם לקבוע בתקנון הר"ש.
  5.  לאחר מינויה, ועדת הבחירות הארצית כבר פרסמה באתר האינטרנט של הר"ש, בניוזלטר והאמצעי מדיה אחרים את נוהל הבחירות במחוזות הר"ש, אשר גובש ואושר כאמור ע"י רשם העמותות וכן פרסמה לחברי הר"ש הודעה המפרטת את אופן זכאותם לבחור ולהיבחר בהתאם להוראות תקנון הר"ש.
  6. רשימת הבוחרים של מחוז ת"א והמרכז תוצג במשרדי הר"ש, באתר האינטרנט של הר"ש וכן יפורסם ניוזלטר ביום 26.5.2019
  7.  כמו כן, תפורסם רשימת המועמדים במשרדי הר"ש ובאתר האינטרנט של הר"ש.
  8. כקבוע בתקנון הר"ש, הבחירות במחוז תהיינה ישירות ושוויוניות וכלל המועמדים בבחירות יוצגו באופן שוויוני. הבחירות תהיינה חשאיות או גלויות, הכל כפי שיקבע על ידי ועדת הבחירות הארצית והודעה על כך תפורסם על ידה לפני מועד עריכת הבחירות.
  9. בתום הבחירות בכל מחוז, ועדת הבחירות הארצית תפרסם את רשימת הצירים לוועידה הארצית שנבחרו באותו מחוז וממלאי מקומם, הן במשרדי הר"ש והן באתר האינטרנט של הר"ש וכן יפורסם ניוזלטר.


אנו מציעים לכל חברי הר"ש, שלא להסתמך על מידע לא נכון, מגמתי או מטעה, וסיסמאות המופרחות באוויר ע"י גורמים מסוימים, שאין כל קשר בינן לבין המציאות.
                       
   
בכבוד רב,
ד"ר מנדל סגל
יו"ר הועד המרכזי

הצטרפות להר"ש
חיפוש באתר
לוח אירועים
יוני 2019
א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
חיפוש רופאים

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

אזור בארץ

rights


חוברת-ההטבות-הדיגיטלית

formsDownload

archive

עיתון לרפואת הפה והשיניים - מהדורת ינואר 2019
הורדה

dental


NEKUDAT_2018_NEW-1


Banner_194x318