חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

מעניין לדעת

אורתודנט

אורתודנטיה היא תחום ברפואת שיניים העוסק בסגירת הלסת קרי, באופן מתיישרות השיניים זו מול זו כאשר אנו סוגרים את הלסת. אנשים רבים עשויים לסבול ממצבים שונים המפריעים להם לסגור את הלסת בצורה נוחה וטבעית, בין בגלל שן הבולטת מעל פני יתר השיניים, שיניים שאינן מיושרות עם יתר השיניים באופן שלא מאפשר סגירה נורמלית של הלסת וכדומה.

לגיליון המלא >>

אורתודנט – טיפול אסתטי ובריא

יש אנשים הסבורים שטיפול של יישור שיניים הוא טיפול פשוט ולא מורכב. למעשה, כדי לבצע את האבחון ואת הטיפול בצורה מיטבית דרוש איש מקצוע מעולה, שאיננו סתם רופא שיניים...

לגיליון המלא >>

השתלות שיניים

השתלות שיניים הוא אחד מתחומי ההתמחות המבוקשים ביותר כיום, וזאת לאור האפשרויות החדשות שמציעה פרקטיקה זו לאנשים הסובלים מחסר בשיניים, בין שמדובר בחסר של שן אחת בודדת, ובין שמדובר בחסר של שורת שיניים, או של כל שיני הלסת.

לגיליון המלא >>

השתלות שיניים – שיקום הפה

בשנים האחרונות חל גידול של ממש בביקוש לטיפולי השתלות שיניים. לתופעה זו יש סיבות רבות ובחלקן נדון בהמשך. הדבר החשוב בשלב זה הוא לספר על הפריסה הרחבה של מרפאות שעוסקות...

לגיליון המלא >>

השתלת שיניים

אזור המרכז הוא האזור המאוכלס ביותר בישראל, וככזה ניתן למצוא בו לא רק את כמות האוכלוסייה הגדולה ביותר למטר מרובע, אלא גם את מספר ספקי השירות הגדול ביותר לנפש. הדברים נכונים כאשר אתם צריכים שירות של טכנאי מזגנים בתל אביב, והוא נכון גם כאשר אתם זקוקים לשירות של השתלת שיניים בפתח תקווה.

לגיליון המלא >>

טיפול שיניים

טיפול שיניים הוא עניין שכל אחד מאיתנו צריך לעבור מדי מספר שנים לפחות, ומיועד לאפשר לנו לטפל בבעיות הנוצרות בשיניים לאורך זמן, וכן לאפשר לנו לנקוט במהלכים למניעת יצירת בעיות נוספות.

לגיליון המלא >>

טיפול שיניים – לא לפחד כלל

קשה להפריז בחשיבות המרובה של טיפול שיניים. הזנחה ואי שמירה על היגיינת הפה תביא לתוצאות קשות ולא נעימות אפילו בגילאים הצעירים...

לגיליון המלא >>

טיפולי שיניים

בכל שנה מבוצעים כ 4.5 מיליון טיפולי שיניים מכל הסוגים בכל רחבי ישראל. סך הטיפולים הללו כולל טיפולי שיניים בחולון, טיפולי שיניים בצפון הארץ, טיפולי שיניים בכפר סבא, ובכל ישוב וישוב בישראל, בין אם מדובר בקיבוץ או מושב מבודד בו מופעלת קליניקה פרטית של אחד מתושבי הישוב, ובין אם מדובר במרפאות גדולות הפועלות במטרופולינים כמו תל אביב, ירושלים או חיפה.

לגיליון המלא >>

יישור שיניים

השירות של יישור שיניים הוא שירות הנדרש על ידי אנשים רבים, כשישנם עוד אנשים רבים אחרים שאינם טורחים לקבל את הטיפול הנדרש, על אף שהוא בהחלט יכול לשנות את איכות החיים שלהם בצורה דרמטית.

לגיליון המלא >>

יישור שיניים – רפואה מודרנית

אחד התחומים החשובים שבהם עוסקת רפואת שיניים מודרנית הוא יישור שיניים. למרות שיש נטייה בקרב אנשים שונים להמעיט בחשיבות פעולה שכזאת, הרי שאנשים שסובלים משיניים עקומות עשויים בהחלט לסבול סבל רב..

 

לגיליון המלא >>

מרפאת שיניים

טיפולי שיניים מכל הסוגים ניתנים לכלל הציבור במספר מסגרות, וביניהן קליניקה פרטית של רופא שיניים, מרפאות שיניים המעסיקות שורה של רופאי שיניים במקום אחד, וכן גם בתי חולים וקופות חולים המציעות שירותי טיפולי שיניים עצמאיים.

לגיליון המלא >>

רופא שיניים

התשובה היא חד משמעית לא. אין שום קשר בין המקום בו ממוקמת הקליניקה של הרופא ובין איכות העבודה שהוא יודע לבצע. אם אתם זקוקים לטיפול שיניים, ומחפשים מקום שבו תוכלו ליהנות מטיפול מקצועי ואיכותי, אין זה משנה אם מדובר על רופא שיניים באשדוד, או רופא שיניים בתל אביב.

לגיליון המלא >>

רופא שיניים – היגיינת הפה

שיניים בריאות וחיוך יפה הם מפתחות חשובים לאיכות חיים טובה. שמירה על היגיינת פה טובה ומעקב קבוע אצל רופא שיניים איכותי חשובים מאוד כדי שאפשר...

לגיליון המלא >>

רפואת שיניים

רופא שיניים הוא איש מקצוע העוסק בתחום אחד או יותר של רפואת שיניים, ובהקשר זה כאשר אתם מחפשים מומחה רפואת שיניים בבת ים, או מומחה רפואת שיניים בירושלים, עליכם לבדוק האם אותו מומחה או אותו רופא שיניים מתמחה דווקא בתחום הרלוונטי לכם.

לגיליון המלא >>

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite