חיפוש רופאים

אזור בארץ

חיפוש רופא לפי תחום

רופא שיניים כללי
אורתודונטיה - יישור שיניים
כירורגיה פה ולסת
פדודונטיה - רפואת שיניים לילדים
אנדודונטיה - טיפול שורש
רפואת הפה
שיקום הפה
פריודונטיה - מחלות חניכיים
שיקום הפה ושיקום פנים ולסתות
רפואת שיניים ציבורית
פתולוגיה אוראלית

חיפוש לפי שם רופא

אודותינו

100אין עוד מדינה בעולם אשר בה פועלים תאגידים מסחריים בתחום רפואת השיניים. 

 

לצערנו הרב, אותם גורמים במשרד הבריאות, אשר מתפקידם לשמור על מקצוע רפואת השיניים ושרותי רפואת השיניים לאזרח כאחד, בפועל - מסכלים את כל ניסיונותינו להביא לשינוי בחקיקה, אשר תשווה את תחום רפואת השיניים בישראל לשאר המדינות בעולם.

 

צעד שגוי נוסף בתחום רפואת השיניים נעשה עם אישור הפירסום ברפואת השיניים.

 

בעידן הפירסום - רופא השיניים, במקום להשקיע משאבים וזמן ללימודי המשך, בהעלאת רמתו המקצועית וברכישת טכנולוגיה חדישה וחומרים מתקדמים - יהיה זקוק כיום לתקציב נוסף לפרסום על מנת להעמידו בתחרות עם הגופים המסחריים, אשר הציפו, מציפים ויציפו את תחום רפואת השיניים בארץ.

 

הר"ש קבעה לעצמה מטרה לעזור לחבר על ידי שתביא לציבור הרחב מידע על כל היתרונות של רופא שיניים אישי - משפחתי וחשיבות השמירה על קשר קבוע ורצוף עימו.

 

אנו נדאג להעביר בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותנו - מידע חיוני זה לציבור מצד אחד תוך מאבק בלתי מתפשר בעבירות על חוק הפרסום.

 

מתוך דאגה לשמירת רמה מקצועית נאותה של חברינו - הוקמה קרן לתמיכה בלימודי המשך בחסות חברת הביטוח "שילוח - דיקלה", אשר פירותיה נראים כבר בשנת הלימודים הנוכחית כאשר מספר המשתתפים בקורסים ובהרצאות בשני בתי הספר לרפואת שיניים הוכפל ביחס לאותה תקופה בשנה שחלפה. לעובדה שעלות הקורס כיום לחבר היא 50% ממחירו של הקורס - יש השפעה בולטת.

 

הוקמה ועדת בוררות משותפת בין הר"ש לחברת הביטוח "שילוח - דקלה" אשר בעזרתה אנו מקווים לפתור את הבעיות המתעוררות בעבודה השוטפת בין רופא השיניים לחברת הביטוח.

 

אור בקצה המנהרה, בתחום הביטוח ברפואת השיניים, נראה עם הוצאת הפוליסה "כפית הכסף", שהינה תכנית ביטוחית ללא רופאי הסכם.

 

שאיפתנו היא להעביר את כל הפוליסות הקיימות בתחום רפואת השיניים למצב שכל מבוטח יוכל לבחור רופא לפי ראות עיניו, לסכם אתו את תכנית הטיפול ועלותה, ולנתק כל קשר בין רופא השיניים לחברת הביטוח. בתחום רווחת החבר, אחד ההשגים היה "פוליסת ביטוח מרפאות" במחיר של כ- 50% מהפרמיה המקובלת בתחום.

 

אחד הארועים הבולטים בפעילותנו יהיה העלאה לאוויר של אתר האינטרנט של הר"ש. באמצעות האתר יוכל הציבור להכיר תחומים שונים ברפואת שיניים, לקבל מענה לשאלות שיועלו על ידו, לאתר רופאי שיניים, חברי הר"ש, עפ"י רשימה המחולקת גיאוגרפית וכן רשימת מומחים. יחד עם זאת החבר יוכל להתעדכן ביחס לקורה בהר"ש, לקרוא מאמרים מקצועיים, לשאול שאלות מקצועיות ולקבל תשובות.

 

אחד המרכיבים החשובים באתר זה יהיה דנטל דפו. לכל מוצר או ציוד דנטלי יש כמה מחירים. גופים מסחריים משיגים אותם בעליות פחותות בשל הכמויות הנרכשות על ידם. דנטל דפו, אשר מהווים מתווך בין היבואן לרופא השיניים, רוכשים את המוצרים בהנחה ורק רופא השיניים משלם את המחיר המלא.

 

"דנטלי ישיר" בא לתת מענה לבעיה זו. כבר בצעדינו הראשונים הצלחנו לקבל הנחות משמעותיות, וזו רק תחילת הדרך.

 

ברור שהרבה גופים יקומו עלינו וינסו בכל הדרכים להכשילנו.

 

ברור שינסו להציע לנו באופן אינדיוידואלי לרכוש אותם חומרים בכמה אחוזים פחות ממה שהשגנו מאחרים על מנת לשבור אותנו. אני מקוה שלא תהיינה אשליות – כי אם נתפתה ונכשיל במו ידינו נושא זה – אזי נשלם בעתיד כפליים.

 

אם לא נדע לכלכל צעדינו נכונה ולנצל את כוח הקניה שלנו במאוחד כקולקטיב אין לנו סיכוי מול התאגידים המסחריים הגדולים.

 

אנו פועלים רבות גם בתחום העלאת מודעותו של הציבור הרחב לחשיבותה של מניעה ברפואת שיניים, ביקור פעמיים בשנה אצל רופא שיניים אישי משפחתי וחשיבות היות רופא השיניים חבר הר"ש.

 

אם נדע לאגד את כל הכוחות יחדיו, נוכל לשמור על מקצוענו כמקצוע חופשי ועצמאי.

 

יו"ר ההסתדרות לרפואת שיניים ע.ר. בישראל
ד"ר י. חן


 

>> מזכירות ועובדי הר"ש

>> הועד המרכזי

>> מוסדות הר"ש

firstAid

חיפוש באתר

toProfSite